Referencie

Ďakujeme za skvelý teambuilding, kde sa aj vďaka vám ‚prelomili ľady‘ a ľudia nadviazali kontakty nielen s kolegami z najbližšieho okolia. Zábava bola vynikajúca, osobné vrcholy zdolané a na konci dňa na nás doľahla len príjemná únava z podaného športového výkonu! Čo sa týka programu, jednotlivých súťaží aj cien odovzdaných na záver dňa - boli veľmi nápadité!

Ešte raz veľká vďaka za príjemne strávený deň!

Vedúca organizačnej zložky, Penta Investments Limited

 

Radi by sme poďakovali za skvelú podporu pri organizovaní teambuildingovej akcie pre našu spoločnosť. Všetkým sa outdoorove aktivity veľmi páčili a boli iba pozitívne ohlasy. Ďakujeme za Vašu flexibilitu, originálne nápady a profesionalitu!

HR Specialist ING Bank N.V.

 

The program from QE was very interesting, and I fell that it reached all the objectives that were set at the beginning. I liked the proactive attitude of the organizing team and the fact that they were always prepared for any kind of situation

It is important for us that people who never met before, now they better know each other, and that the experience they went trough at their first encounter was a pleasant one. The cooperation with QE was very good, services were highly qualitative. I appreciated that they managed every aspect of the team building, like accommodation, food, transport. Also, I liked the fact that people from QE were always proactive about our queries, and always provided solutions.

We would definitely recommend services of QE to our colleagues or to anybody who might be interested.

HR Manager for Kraft Foods RD&Q Munich

 

Dnes sa nám konečene rozplynula svalovica a väčšina osadenstva našej firmy, ktoré podávalo heroické pavúčie výkony, sa po fyzickej stránke vracia do kancelárskeho normálu. Ďakujeme veľmi pekne za veľmi príjemnú akciu, ľudia od piatku preberajú svoje rekordy, v jednotlivých disciplínach, pripomínajú si vrcholné okamžiky a plánujú trénovať, aby na prípadnom pokračovaní boli lepší, ba priam najlepší.

Bol to naozaj ZÁŽITOK :)

Referent at Education and PR Department, OVB Allfinanz Slovensko, s.r.o.

  

Týmto listom by sme sa chceli oficiálne poďakovať Vašim spolupracovníkom za perfektne pripravený teambuildingový program.

Tak ako minulý rok, aj toho roku sme boli veľmi spokojní s celkovou organizáciou programu ako aj s priebehom jednotlivých aktivít. Myslíme si, že ste presne odhadli adrenalínový prah a športový cit väčšiny našich kolegov. Vážime si zodpovedný a profesionálny prístup tímu lektorov k celkovým prípravám a realizácii poobedňajšieho projektu. Veľmi sme ocenili aj prínos lektorov do tímu, napr. poukázanie na správanie sa tímu pri plnení jednotlivých úloh, vedenie k sebareflexii alebo pochvalu za príkladnú tímovú spoluprácu – jednoducho okamžitú spätnú väzbu.

Ďakujeme ešte raz a tešíme sa na spoluprácu v budúcnosti.

Konatelia spoločnosti  VSE IT služby, s.r.o.                            

 

Boli sme spokojní s celkovou organizáciou eventu a s priebehom jednotlivých aktivít. Hlboko oceňujeme Váš pružný a zodpovedný prístup k celkovým prípravám programov, najmä prieskum a prípravu terénu, schopnosť pohotovo upraviť program na poslednú chvíľu, zohľadnenie celkovej atmosféry a rôznorodosti našich ľudí, ako aj Vaše výklady k cieľu a významu teambuildingu. Chceme sa poďakovať aj DJ-om, ktorí svojim hudobným výberom nabudili príjemnú atmosféru počas piatkového večera.

Na základe spätnej väzby od našich kolegov môžeme konštatovať,že tohtoročný teambuilding aj vďaka Vášmu tímu splnil svoj účel.

Ďakujeme ešte raz a tešíme sa na spoluprácu v budúcnosti.

VSE IT služby, s.r.o.

 

Rada by som sa poďakovala za včerajšok, event dopadol veeeeľmi dobre, všetky naše očakávania boli naplnené. Zatiaľ nám chodia len pozitívne reakcie.

Event Specialist, VÚB

 

Let me express my big thanks for preparation, organization and effort dedicated to yesterday VIP event. The first feedback from PB clients is very positive, so I hope, that such type of event and cooperation will have a continuity in future.

Riaditeľ privátneho bankovníctva, VÚB

 

Ďakujem pekne celému Vášmu tímu akcia bola úspešná a veľká vďaka naozaj patrí Quinte.

HR Development manager, Gebrüder Weiss

 

I would like to thank you and your team for organizing (traditionally) great event for all of us - the feedback I was getting so far was unanimously positive."

Generálny riaditeľ, Telefonica O2

 

Veľmi pekne ďakujem a taktiež veľká vďaka za zorganizovanie úžasnej akcie, na ktorú budeme určite dlho spomínať :-) Prajem všetko dobré a v prípade ďalšej akcie Vás budem určite kontaktovať.

Asistent člena predstavenstva, Tatra banka

 

Ahojte, len by som vám chcela takto neoficiálne poďakovať za včerajší večer. Dopadlo to úplne úžasne, každému jednému hosťovi sa neskutočne páčilo a veľmi si pochvaľovali tú ľudskosť, ktorú bolo z celého eventu cítiť. Veľmi chválili aj scénu a profesionalitu, s ktorou to bolo pripravené. Chcela som vám dať vedieť, že bez vás by to nebolo ono a verím, že sa čoskoro stretneme na ďalšom evente.

Programová koordinátorka, Nadácia Pontis

 

Ďakujeme Vám za profesionálne zorganizovanie programu a promptne vybavenie našich požiadaviek. Všetkým sa originálny večerný program páčil a ranné aktivity nás dokonale prebrali. Verím, že spolu zorganizujeme ďalšie zaujímavé akcie!“

Special Events Manager, JA-YE Europe

 

Už pri zadávaní našich požiadaviek na akciu sme boli prekvapení prístupom ako nám Quinta Essentia vychádzala v ústrety. Priamo na akcii sme boli svedkami skvelej pripravenosti a bezchybne splneného účelu. Ďakujeme v mene všetkých kolegov, ktorí mali možnosť prejaviť sa v inom ako pracovnom svetle. Skvelé zážitky. Maximálna spokojnosť.

HR specialist, Scania s.r.o.

 

Náš teambuilding s Quintou bola podľa všetkých ohlasov kolegov naozaj vydarená akcia, boli sme spokojní s aktivitami aj celkovou organizáciou. Reakcie boli pozitívne, vraj nikto nečakal, že to bude také super :-) Som rada, že sa mi opäť potvrdili moje dobré skúsenosti s vami, ktoré som už mala z minulosti.

Ďakujeme. 

Country Training&Recruitment Manager, Faurécia Slovakia s.r.o.

 

Rada by som vám poďakovala za skvelú príležitosť byť s vami na Pohode. Je obzvlášť fantastické, že sa nám podarilo na jednom mieste prepojiť aktivity MVO, diskusie na domáce aj zahraničné témy, divadlo a film. Aj vďaka vášmu profesionálnemu a ohromne ľudskému prístupu sa nám podarilo zorganizovať trhovisko plné najpozitivnejších zážitkov. Je skvelé pracovať s tímom ľudí, pre ktorých nič nie je prekážkou, ktorí napriek časovej tiesni, vrtochom počasia či rôznych ľudí dokážu s chladnou hlavou riešiť vzniknuté väčšie aj menšie krízky.

Veľmi si ceníme vašu akčnosť, technické, organizačné a logistické know-how, ktoré je nenahraditeľné.

Programová koordinátorka, Nadácia Pontis

 

V prvom rade sa chcem tvojmu tímu poďakovať za vynikajúcu spoluprácu. Akcia bola perfektne organizačne zvládnutá a program bol úplne "cool". Ako hovoria Česi: "smekám kloubouk". Naši boli fakt nadšení, dokonca som dostala oficiálne poďakovanie. Jednoznačne akcia bola hodnotená ako najlepšia akcia v histórii Expressu. Ľudia síce po väčšine v pondelok krívali a strašne nadávali, ale aj ak boli vysmiaty a v dobrej nálade. Aj dnes sme na káve k akcii vracali. Všetci sa už tešia na fotky. A ešte na záver: kupodivu to fakt prinieslo aj zlepšenie v komunikácii a sme takí viac spojení.

Ď A K U J E M , STE JEDNIČKY

HR and Marketing specialist, Express Slovakia

 

Keďže som už v minulosti absolvovala obdobné aktivity a môžem porovnávať, teambuilding zabezpečovaný agentúrou Quinta Essentia hodnotím veľmi vysoko. Veľmi oceňujem profesionálny prístup zástupcov tejto agentúry, ktorí dokázali vytvoriť počas celého teambuidingu skvelú atmosféru a tímové ovzdušie, dokázali sa pružne prispôsobiť našim požiadavkám, zároveň však po celý čas nastrácali zo zreteľa účel, za ktorým sme sa stretli.

Regionálna manažérka T-Com centier, T-Com

 

S agentúrou Quinta Essentia spolupracujem už niekoľko rokov a spoluprácu som vždy hodnotil na výbornú. Pre spoločnosť Telefónica O2 Slovakia s.r.o. pripravili skvelý teambuilding v Jasnej pre viac ako 200 zamestnancov, ktorý hodnotila absolútna väčšina zúčastnených pozitívne. Pri agentúre Quinta Essentia oceňujem vždy pozitívny a profesionálny prístup, zanietenie pre akciu a vytvorenie príjemnej a nenanútenej atmosféry dýchajúcej z každej akcie, ktorú som s nimi pripravoval. Agentúru Quinta Essentia však nedoporučujem všetkým, pretože by už na nás nemali čas :-).

Event & communication manager, Telefónica O2 Slovakia, s.r.o.

 

S agentúrou Quinta Essentia spolupracujeme vyše 4 rokov, či skôr by som to už nazval partnerstvom. Spolu sa nám podarilo naštartovať veľmi príjemnú tradíciu športových hier, ktorú oceňujú predovšetkým naši zamestnanci. Pre nás je toto smerodajným argumentom kvalitnej práce agentúry. Tímu z Quinty Essentia nechýba nadšenie pre vec, jednoducho sa rozumejú svojej práci. Každé z podujatí bolo pre účastníkov zážitkom, čo nám pomohlo vytvoriť vo firme príjemné prostredie a stmelený tím kolegov :-)"

Vedúci oddelenia vnútornej komunikácie, VÚB banka, a.s.

 

So spoločnosťou Quinta Essentia sme pripravovali niekoľko teambuildingových aktivít pre našich zamestnancov (aj pre stredný a vrcholový manažment). Oceňujeme vysoko profesionálny prístup a veľmi flexibilné prispôsobenie sa časovým nárokom, ktoré si vyžadovala detailná príprava teambuildingového programu. Účastníci ocenili výbornú atmosféru, nadšenie a netradičné tímové aktivity, ktoré napomohli k súdržnosti a lepšej komunikácii medzi jednotlivými tímami. Spoločnosť QE môžem doporučiť potencionálnym klientom, ktorí by pre svojich zamestnancov chceli zrealizovať skutočne profesionálny teambuilding!

HR specialist, Tatra banka, a.s.

 

Ak by som to mala v skratke zhrnúť, myslím, že program bol prínosom v oblasti stmelenia kolektívu pri rôznych zaujímavých outdoorových športových aktivitách. V konečnom dôsledku má spôsob aktívneho teambuildingu a oddychu veľmi pozitívny dopad na celý kolektív.

Marketing Specialist, Henkel Slovensko, s.r.o.