Vyberáme z našej ponuky

Karpatský príbeh

Porozprávame vám príbeh o MALOM VEĽKOM POHORÍ, ktoré chráni Bratislavu z jej severnej strany. O pohorí, ktoré je plné nádherných zákutí, výhľadov, prekvapení, chránených úkazov, dobrého jedla, milých ľudí a historických perličiek. Vydajte sa spolu s nami na túto cestu a spoznajte príbeh Malých Karpát. 

Čítať ďalej...

Využite on-line služby na našej stránke:

Veľmi jednoducho nám môžete zadať požiadavku na vypracovanie návrhu na vašu akciu, stačí vyplniť formulár v časti Odoslať dopyt.

Funkcia TYPIZOVANÝ PROJEKT vám automaticky zobrazí návrhy na akciu podľa vášho zadania.  
K dispozícii máte až 55 hotových projektov úplne zadarmo! EVENTOVÁ KALKULAČKA vám
z vášho zadania vypočíta odhad ceny akcie. 
Stačí sa zaregistrovať a vyplniť formulár.

Lanové centrum Lanoland 

Navštívte lanové centrum na Kolibe s kamarátmi, rodinou alebo s kolegami z firmy.

Pozrite si videá v produkcií Quinta Essentia!

Na stránke spoločnosti Quinta Essentia, s.r.o. nájdete komplexnú ponuku všetkých typov firemných akcií - teambuildingov, tréningov, eventov, večierkov, promotion a produkčných služieb. Každá časť stránky má vpravo hore tzv. widget, ktorý súvisí s danou témou stránky. Slúži niekedy viac pre vaše informovanie, inokedy skôr pre pobavenie. Vyskúšajte si to!

      

Pokiaľ si chcete rýchlo urobiť prehľad o našej ponuke alebo si chcete uchovať našu prezentáciu, môžete si ju stiahnuť vo formáte pdf. Stiahnuť prezentáciu Quinta Essentia.pdf 

Môj event 

Najjednoduchšia cesta ako si spustiť registráciu na vlastnú akciu, teraz ZADARMO!

Využite registračný portál MojEvent na registráciu účastníkov vášho eventu, športovej akcie, konferencie a pod. viac informácií.