Vyberáme z našej ponuky

Karpatský príbeh

Porozprávame vám príbeh o MALOM VEĽKOM POHORÍ, ktoré chráni Bratislavu z jej severnej strany. O pohorí, ktoré je plné nádherných zákutí, výhľadov, prekvapení, chránených úkazov, dobrého jedla, milých ľudí a historických perličiek. Vydajte sa spolu s nami na túto cestu a spoznajte príbeh Malých Karpát. 

Okuliare Oculus Rift HD vám zabezpečia mimoriadny zážitok!

Vyskúšali ste už niekedy horskú dráhu, alebo ste hrali hru pomocou virtuálnej reality? Ak nie, tak teraz máte možnosť si túto technologickú novinku vyskúšať na vlastnej koži: Nechajte sa uniesť :) 

 

Skvelá nová tímová úloha je Stavba horskej dráhy! Viete si túto aktivitu predstaviť vo vašom tíme? Pri tejto aktivite budú účastníci hravou formou vtiahnutí do konštruktérskeho sveta. Účastníci sa pri aktivite zabavia, vyskúšajú si prácu s nie tak bežným materiálom a skúsia spojiť svoje sily na vytvorenie niečoho netradičného. Okrem týchto cieľov si precvičia svoje strategické myslenie, plánovanie, time management, delenie úloh v tíme, spoluprácu, kreativitu a komunikáciu – všetko sú to veci, s ktorými sa vo svojej profesii určite denne stretávajú, len  to bude o niečo hravejšou formou.  

  Chcete si pri triezvom stave vyskúšať ako vidí opitý človek?

  Nech sa páči, vyskúšajte si Opilecké okuliare
  so simuláciou opilosti 0,8 až 1,5 promile.

  Poznáme tajomstvo Chodenia po vode :) 
  Odjakživa ľudia túžili chodiť po vode a my
  vám to splníme! Ako?

  Nechajte sa prekvapiť a neváhajte pridať túto
  aktivitu do programu vašej akcie! Objednať

 

Soap slide. Túto aktivitu by ste mali jednoznačne absolvovať ako tím! Užiť si zábavu pri šmýkaní sa z najbližšieho kopca, ktorý sa nachádza blízko vašej akcie. Vráťte sa do detských bezprostredných čias, kedy ste milovali slobodu a neviazanú zábavú.   


 

Atraktívne môžu byť pre vás aj iné atrakcie, ktoré nájdete v našej ponuke ATRAKCIE.

Pokiaľ potrebujete zorganizovať akciu, zabezpečiť program alebo technické zázemie vášho eventu kontaktujte nás.